Blogy       Lidé.cz       Spolužáci.cz       Hry.cz       Seznam       Email       Novinky.cz       Super.cz
Seznam blog
informace o dění v Seznamu
Archív:
14.05.2012 14:30 - Produkťáci - trvalý odkaz

Mixér.cz uvedl premiéru nového klipu Václava Neckáře

Internetová hudební televize Mixér.cz si pro své uživatele připravila exkluzivní premiéru nového videoklipu k písni „Na Rafandě“ od Václava Neckáře.

Videoklip už nyní můžete najít  na prvním hudebním kanálu “Novinky a muzika, co teď letí”, nebo přímo na naší Homepage. Kromě této premiéry si mohou uživatelé také vychutnat playlist připravený skupinou The Prostitutes, který je umístěn ve speciálním kanálu úplně vpravo a označen fotografií. Další podobné hudební pecky a novinky budou brzy následovat.

Píseň pochází z alba Dobrý Časy. To se jako vůbec první v dlouholeté kariéře Václava Neckáře dostalo až na vrchol oficiální hitparády IFPI ČR. Diváci se mohou ve videoklipu kromě Václava Neckáře těšit také na Lenku Dusilovou. Nové video s mimořádně intimní atmosférou natočil režisér Tomáš Luňák (Alois Nebel) a kamery se ujal Dušan Tománek.

Ladislav Veselý
Ladislav Veselý

14.05.2012 14:00 - nezařazeno - trvalý odkaz

Seznamáci uběhli dlouhých 42,195 km v bezvadném čase 3:41:22

Seznam.cz se stal mediálním partnerem celého seriálu závodů RunCzech.com. Naši zaměstnanci tak nemohli chybět ani na závodní trati a zdolali firemní štafetu Pražského mezinárodního maratonu.

Čtyři Seznamáci ze čtyř různých oddělení se v neděli 13. května vystřídali na trati nejdůležitějšího běžeckého závodu sezony Pražského mezinárodního maratonu. První tři zdolali každý 10 km, čtvrtý pokořil zbývající nejdelší část. Z celkem 455 přihlášených týmů doběhli jako 209. s časem 3:41:22. Gratulujeme! S předstihem jsme je odměnili oblečením, aby se ve štafetě poznali, něčím ostřejším na oslavu i vybavením pro jejich další sportovní aktivity. Největší odměnou je pro ně ale určitě skvělé umístění, bezvadný čas a medaile na krku.

Pro závodníky i diváky jsme na Václavském náměstí rozbalili stan Seznam.cz Zone. Tam si mohli na chvíli uvolnit svaly, připojit se na internet, na velkých obrazovkách zkontrolovat aktuální stav počasí nebo se podívat na svoje průběžné výsledky. Seznam.cz Zone nebude chybět ani na dalších běžeckých závodech.

Eva Časarová
Eva

09.05.2012 12:10 - nezařazeno - trvalý odkaz

Velikonoce, Davis Cup a finanční služby se staly tématy, o která se lidé na Seznam.cz nejvíce zajímaly

Měsíc aprílu a Velikonoc je už za námi a Seznam.cz přichází s dalšími výsledky Skokanů českého internetu. Ty doplní žebříček nejčtenějších článků a nejlepších videí z jednotlivých „seznamáckých“ obsahových serverů.

Největší křesťanské svátky se odrazily i ve vyhledavači Seznam.cz. Nejvíce jsme to mohli pozorovat v sekcích „Praktické dotazy“ (například slova: Velikonoční nádivka, Velikonoční přání 2012, Pletení pomlázek atd.) a „Události a kauzy“. A co se stalo dubnovým televizním filmovým trhákem? Stačí se podívat do sekce „TV Pořady, Filmy a Seriály“ v  Seznamu skokanů českého internetu a zjistíte, že na prvním místě se umístil český snímek Habermannův mlýn.

Krajští skokani měli jasného favorita. Tím byly státní maturity. Prakticky v každém kraji najdete minimálně jeden odkaz, který má spojitost se střední školou nebo gymnáziem.

Novinky.cz
Nejčtenějším tématem na serveru Novinky.cz se v dubnu stala „reality show“ členů strany Věci Veřejné. Mezi videi se na prvních příčkách umístila povedená světelná show, která se konala na vysokoškolských kolejích v Brně.

Sport.cz
Na nedávno redesignovaném sportovním serveru Sport.cz uživatelé nejvíce četli články týkající se zápasu Davisova poháru mezi Štěpánkem a srbským reprezentantem Tipsarevičem. Nejsledovanějším videem se překvapivě nestal záběr z Ligy mistrů, ani z play-off zámořského Stanley Cup, ale neopakovatelný kousek 12letého skateboardisty.

Super.cz
Říká se, že muži zrají jako víno. Čím starší tím lepší. Podle společenského serveru Super.cz by toto rčení mohlo platit i o moderátorce Daně Morávkové, která se ukázala v plavkách. První místo ve videích získala zpověď Ivety Bartošové o jejích útěcích.

Stream.cz
Seriál „Filmové maličkosti“ z dílny serveru Stream.cz získává stále větší popularitu. V dubnu největší úspěch u diváků získal díl s názvem „Nejlepší erotický film“. Na třetím místě se umístilo video o dnu, kdy byl objeven virus HIV.

Jakub Šumanský Roman Dušek Jakub Šmíd
Jakub Šumanský, Martin Pecka a Jakub Šmíd

03.05.2012 16:27 - nezařazeno - trvalý odkaz

V květnu to v Seznam.cz bude pěkně šlapat

Seznam.cz se připojil k projektu občanského sdružení Auto*Mat „Do práce na kole“. Po celý květen bude motivovat své zaměstnance k ekologičtějšímu dojíždění na centrálu v Praze i pobočku v Brně.
Celkem 27 Seznamáků z Prahy a Brna namastilo řetězy, napumpovalo duše, upevnilo sedla a ve středu 2. května vyrazilo do práce na kole. Rozdělili se do devíti týmů a při vymýšlení názvů ukázali svojí kreativitu. V ulicích můžete potkat naše Píchnutý gumy, Brněnské krchov nebo Zbytkáče. Velkou pozornost si určitě zaslouží čistě ženský tým statečných Seznamaček.Cyklisty jsme podpořili nejen hromadnou registrací a zaplacením startovného, ale pro každého jsme přichystali i startovní balíček s ručníkem, tričkem a ponožkami. Kromě zapojení se do oficiální soutěže, jsme pro zaměstnance připravili také jednu interní soutěž o zajímavé ceny. Ta je pro týmy i jednotlivce a hodnotíme nejen pravidelnost dojížďky, ale i počet ujetých kilometrů. Odměnu máme ale připravenou pro každého, kdo se zapojí. První pády a drobné odřeniny jsou sice už na světě, ale jedeme dál…


Eva a Marek

02.05.2012 13:51 - nezařazeno - trvalý odkaz

Zboží.cz a APEK spolupracují na zkvalitňování českých e-shopů

Portál Zboží.cz zahájil spolupráci s Asociací pro elektronickou komerci (APEK). Ta sdružuje více jak 300 internetových firem a pomáhá vytvářet spravedlivé obchodní prostředí.
Srovnávač Zboží.cz navštíví denně téměř 170 tisíc reálných uživatelů, kteří si zde mohou porovnat cenu u více než 70 milionů nabídek z 24 tisících internetových obchodů. Pro uživatele Zboží.cz přináší toto spojení zásadní změnu především v oblasti bezpečného nakupování. Informace z průzkumů kvality, které APEK pořádá, a data o držitelích některého ze dvou jejich certifikátů, umožní serveru Zboží.cz nabídnout uživatelům při rozhodování i jiná kritéria než pouhou cenu.

Zboží.cz navázalo spolupráci s asociací APEK především proto, aby server Zboží.cz mohl uživatelům přinášet co nejvíce dat o kvalitě e-shopu, ve kterém se chystají nakoupit.

APEK sdružuje na 300 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Udílí internetovým obchodům dva certifikáty - Značka APEK Certifikovaný obchod a Značka APEK Certifikát kvality.

Daniel Blažek
Daniel
< Novějších 10 článků - Starších 10 článků >
Autor:
seznam
Další blogy:
Fulltext blog
Mapy.cz blog
Sklik.cz blog
PR blog
FC blog
Sreality.cz blog

Kliknutím si přidáte nejnovější zprávy z tohoto blogu přímo na hlavní stránku Seznamu.

Archív:
květen 2012
PoÚtStČtSoNe
- 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 - - -