Blogy       Lidé.cz       Spolužáci.cz       Hry.cz       Seznam       Email       Novinky.cz       Super.cz
Seznam blog
informace o dění v Seznamu
Článek
11.09.2012 12:50 - nezařazeno - trvalý odkaz

Uživatelé Seznam.cz v srpnu nejvíce sledovali sport a hvězdy

Srpen byl jednoznačně měsícem dobrovolného pocení a snahy o co nejlepší výsledky. Na jeho začátku probíhala letní olympiáda, zatímco v závěru se konalo v New Yorku US Open. Obě akce se projevily i v pravidelném Seznamu skokanů českého internetu.

Olympiáda ale není to jediné, co uživatele Seznamu zajímá. I k méně mediálně propíraným či regionálním sportovním akcím upírají uživatelé svou pozornost. Vždyť nejhledanější akcí se stal španělský cyklistický závod Vuelta a na třetím místě hned za koncertem Red Hot Chilli Peppers se umístil motoristický závod Těrlický okruh.

Hvězdy ale v srpnu nebyly k vidění pouze na sportovních kolbištích, ale také na noční obloze. Poukazuje na to pravidelný Seznam skokanů českého internetu, kde se mezi prvními třemi nejčastěji hledanými dotazy v sekci „Praktické dotazy“ umístil meteorický roj Perseidy a souhvězdí Perseus. O tom, že v srpnu lidé tíhli ke hvězdám, vypovídá i sekce „TV pořady, filmy, seriály“, kde na prvním místě figurovalo VIP Prostřeno.

V regionech se uživatelé často zajímali o věci spojené s dětmi, ať už to byly hračky nebo pohádky. Například „Šmoulové 6“, „Malá mořská víla 1“ či „Puzzle“.

Novinky.cz
Slovem, které vyšlo jako nejfrekventovanější v té letošní, zní „supercela“. Objevuje se u druhého nejčtenějšího článku o možném výskytu supercel v České republice a zároveň se slovo vyskytuje hned u tří z pěti nejsledovanějších videí.

Sport.cz
Na Olympiádě získali čeští sportovci rekordní počet medailí. V některých disciplínách, jako například v ženském běhu na 400 metrů překážek, jsme měli ve finále několikanásobnou účast a čtenáři Sport.cz tyto události sledovali nejvíce. Počínání Zuzany Hejnové a Denisy Rosolové se objevilo v nejčtenějších článcích hned dvakrát. Nejsledovanější video bylo se zatčením muže, který hodil po Usainu Boltovi plastovou lahev.

Super.cz
Srpen lákal české celebrity na pláže a čtenáři Super.cz byli velmi zvědaví, jak jejich idoly vypadají v bikinách. Nejvíce je zajímaly Yvetta Blanarovičová a podnikatelka Tamara Kotvalová. A stejně tak zaujala i modelka Eliška Boučková na svůdných fotografiích.

Stream.cz
Nejsledovanějším pořadem v srpnu se na internetové televizi Stream.cz stal pořad Fenomén, jehož tématem byla tentokrát žárlivost. Krom toho ale i po 15 letech stále táhne příběh princezny Diany, který si uživatelé připomínali v pořadu Slavné dny.

Jakub Šumanský Martin Pecka Jakub Šmíd
Jakub, Martin a Jakub

Komentáře
[1] 26.09.12 10:23:11 BrandiRASMUSSEN25 - www -
Check <a href="http://BestwritingService.com">this link</a> when you long to buy written essay without paying a large sum of money. Utilize academic writing help offered by extremely talented writers.
[2] 07.10.12 16:15:04 Martin - www
Bez Super.cz a Stream.cz bych se klidně obešel. Někdy žasnu, pod čím vším je Seznam podepsán. :/
Přidat komentář

 

  (5 písmen z obrázku)

 

 

 

Z důvodu ochrany proti spamu je nutné opsat číselný kód z obrázku.
* ... povinné údaje, délka textu je max. 1000 znaků.

Autor:
seznam
Další blogy:
Fulltext blog
Mapy.cz blog
Sklik.cz blog
PR blog
FC blog
Sreality.cz blog

Kliknutím si přidáte nejnovější zprávy z tohoto blogu přímo na hlavní stránku Seznamu.

Archív:
září 2012
PoÚtStČtSoNe
- - - - - 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30